تبلیغات

اداره حراست دانشگاه اصفهانتهدید یک خبرنگار توسط مدیر حراست دانشگاه پیام نور استان اصفهان

شهرام اکبری-متاسفانه در اواخر هفته ای که گذشت مدیر آموزش دانشگاه پیام نور اردستان که سالها یکی از مدیران برتر دانشگاه پیام نور استان  بوده با حکم دکتر فضیلتی رئیس دانشگاه پیام نور استان اصفهان و بتا بر شنیده ها فشارهای نماینده شهرستان اردستان برکنار شد.

لذا برآن شدییم درگفتگویی با فضیلتی این موضوع را پیگیری کنیم که ایشان هیچ پاسخی ندادند و پس از انتقاد از وی مدیر حراست این دانشگاه با خبرنگار تماس گرفت و با لحنی حراستی بیان داشت که این مسئله یک مسئله درون خانواده است و به هیچ کسی ربطی ندارد . ایشان در پاسخ خبرنگار ما مبنی بر اینکه آیا رسانه ها دلیل این امر را برای انعکاس نباید بدانند دوباره براین نکته اشاره داشت که این نکته به هیچ شخصی ارتباط ندارد. ایشان در ادامه تاکید داشت درصورت پیگیری این مسئله از سوی اکبری خبرنگار مطبوعات استان اصفهان کاری انجام دهد که خبرنگار به دست و پا بیفتد.

نکته این است که ایا به راستی قلع و قمع کردن مدیران برتر در دانشگاه پیام نور به هیچ کسی ربطی ندارد و این یک بی فضیلتی نیست، و آیا بجای تشریح علت تغیرات باید به تهدید خبرنگاران پرداخت. آیا این نحوه برخورد با رسانه ها که رکن چهارم دمکراسی است درست می باشد.به راستی مدیر حراست یک دانشگاه با یک خبرنگار که چنین برخورد می کند با دانشجویان چگونه برخورد میکند،اما آنچه وظیفه ما رسانه ها است توجه به حق و به قول رهبر انقلاب خواستن ازمسئولین است نه توجه به تهدیدادت (این مسئله را پیگیر باشید با ما)

 منبع : www[dot]ardestan2030[dot]blogfa[dot]com[slash]post-29[dot]aspx

اردستان نگینی بر قلب تاریخ , سيان جرقويه اصفهان آقای بختیار , معرفی کامل دانشگاه های ایران , ساحل علم لیست شماره تلفن های , جذابيت در مديريت جدول مدارک , سید غنی نظری بیو گرافی, جامعه حمایت از حقوق کوهنوردان ,

تبلیغات


تبلیغات

تبلیغات
مطالب تصادفی

تبلیغات