تبلیغات

استعفای صفر نعیمی رزاندر احوالات یک تهدید بچه‌گانه قضیه تفرقه برانگیز الحاق آستارا به اردبیل از کجا آب میخورد؟!
وقتی یک نماینده مجلس گیلانی به طور علنی و در یک برنامه تلوزیونی تهدید میکند مجبور است که ناخواسته آستارا را به یکی از شهرستانهای اردبیل تبدیل نماید، چه انتظاری از استاندار استان مجاور است!

 خبرگزاری صومعه سرا:  اظهارات استاندار اردبیل درخصوص الحاق آستارا به استان اردبیل کافی بود تا موجی از انتقادات بر علیه اظهارات وی به خصوص در رسانه های محلی به راه بیفتد.

دنباله اعتراضات تا جایی کشیده شد که استاندار گیلان در اظهاراتی جالب خواست تا ۲۰ کیلومتر از اراضی ما از استان اردبیل پس گرفته شود!

در پس تمام این هیاهوهایی که به راه افتاد، یک نکته که مهمترین نکته هم بود مغفول ماند! آن هم رسیدگی به محرومیت های شهر مرزی آستارا!

درست است که اظهارات استاندار اردبیل در خصوص جدایی آستارا از گیلان چندان به صواب نبوده است اما تلنگری برای مسئولان بلندپایه گیلانی می باشد.

جالب آن که به نظر می رسد این اظهارات چون از سوی استاندار یکی از استان های مجاور مطرح شده است این چنین به چشم آمده است وگرنه پیش از این هم صفر نعیمی زر، نماینده آستارا در مجلس شورای اسلامی در برنامه گفتگوی ویژه خبری شبکه باران ضمن بررسی مشکلات عدیده ای آستارا در پایان این گفتگو با تهدید مسئولین استان به الحاق این شهر به اردبیل گفته بود اگر باز هم آستارا مورد کم لطفی مسئولین گیلان واقع شده و مانند سابق فرزند ناتنی قلمداد شود، مجبور است که ناخواسته، آستارا را به یکی از شهرستانهای اردبیل تبدیل نماید!!

در هر حال سفر اخیر استاندار گیلان در راس هیاتی بلند پایه به آستارا و استقبال گرم و پرشور مردم آستارا از ایشان و هیات همراهش، سفرهای استانی محمود احمدی نژاد را در ذهن تداعی میکند. سفری که پوشش گسترده آن در رسانه ها موید این مطلب است که چندان بی ربط به اظهارات اخیر استاندار اردبیل نیست!

نصب پارچه ها و بنرهای فراوان که مقدم مبارک استاندار گیلان!! و هیات همراه را به آستارا گرامی می دارند، حضور پرشور مردم و برگزاری مراسماتی از جمله تقدیم پیراهن تیم ملی به استاندار گیلان در آستارا همه و همه می تواند خط ونشانی برای استان همجوار باشد اما آن چه آستارا را حفظ و مردمش را راضی نگه خواهد داشت سفر استاندار با هیات عریض و طویل همراه! به آستارا و پوشش گسترده اخبار آن در رسانه ها نیست بلکه رسیدگی به مشکلات مردم آستارا و معظلات پیش روی بهبود وضعیت این شهر ارزشمند گیلان است.

با اینحال ایکاش آقای نماینده هم بجای این گونه تهدیدها و کارکردن روی این مطلب بدوی که کدام حرف را در کجا باید زد بهتر است به فکر بهبود ضعف مدیریت و عملکرد خود در شهرستان آستارا باشد تا تهدید مسئولین و استان به جدایی قسمتی از خاک گیلان!!

/ برگرفته از مطلب خبری خزرآنلاین

+ نوشته شده در  یکشنبه بیست و سوم شهریور 1393ساعت 18:25  توسط وجدان بیدارآستارا  |  نظر بدهید آقاي نعيمي آقاي نعيمي بهتر است به جاي اين.... دو صفحه كتاب بخوانيد نام آستارا از كلمه گيلكي آهسته رو است اقوام ترك كه امروز در آستارا ساكن هستند همه شان مهاجر و از شهرهاي اردبيل و خلخال آمدنند توسعه مي شود شما به سرزمين مادري خود برگرديد نه آستارا به اردبيل شتر در خواب بيند پنبه دانه شما آدم بيسوادي هستيد هنوز هم نمي دانيد اين سرزمين متعلق به دلاور مردان گيل و ميرزا كوچك بزرگ است اگر آستارا مشكل دارد از بي لياقتي شما است نه مسئولين استان از مردم راي گرفتي كه مشكل مردم را حل كني نه مسئولين استان را تهديد كني اصلا تو چه كاره اي كه آستارا را جدا كني صدا وسيماي استان اصلا نبايد چنين اجازه اي به شما مي داد كاري نكنيد فرزندان ميرزاي بزرگ كار يكسره كنند ضمنا تا زماني كه بزرگ مرد گيلان حضرت آيت الله قرباني نماينده محترم مقام معظم رهبري انشالله خداوند ايشان را حفظ بفرمايند در اين سرزمين هستند مطمئن باشيد كسي جرات طمع به خاك اين استان دلاور و شهيد پرور را ندارد زنده باد سرزمين ميرزاي بزرگ از آستار تا تنكابن و ...... + نوشته شده در  یکشنبه بیست و سوم شهریور 1393ساعت 18:23  توسط وجدان بیدارآستارا  |  نظر بدهید تهدید نماینده آستارا به الحاق این شهر به استان اردبیل اگر باز هم آستارا مورد کم لطفی مسئولین گیلان واقع شده و مانند سابق فرزند ناتنی قلمداد شود، مجبور است که ناخواسته، آستارا را به یکی از شهرستانهای اردبیل تبدیل نماید.

نماینده آستارا تهدید به الحاق این شهرستان به استان اردبیل کرد.

صفر نعیمی زر، نماینده آستارا در مجلس شورای اسلامی در برنامه گفتگوی ویژه خبری شبکه باران ضمن بررسی مشکلات عدیده ای آستارا در پایان این گفتگو با تهدید مسئولین استان به الحاق این شهر به اردبیل گفت: اگر باز هم آستارا مورد کم لطفی مسئولین گیلان واقع شده و مانند سابق فرزند ناتنی قلمداد شود، مجبور است که ناخواسته، آستارا را به یکی از شهرستانهای اردبیل تبدیل نماید.

لازم به ذکر است که چند سالی است، هر از چندگاهی زمزمه ی الحاق شهرستان آستارا به استان اردبیل به ویژه از سوی جریان های خاص، علی الخصوص جریان های موسوم به پان ترکیسم به گوش می رسد، اما در این مدت، این تلاش ها به در بسته خورده است.

به نظر می رسد، جناب نعیمی به جای استفاده از این مدل تهدیدهای نخ نما شده که بیشتر به درد تبلیغات انتخاباتی می خورد، ذهن خود را متمرکز به حل مشکلات و کمبودهای فراوان این شهرستان کنند تا شاید کمی از خجالت آرای مردم آستارا به در آیند./گيلان آنلاين

 

سلام،ضمن تشکر از بازتاب کمترین مقدار از سخنان نسنجیده .....که با عدم درایت و نادانی مسئولین محلی و استانی فرزندان اصیل محلی را از گردونه رقابت انتخاباتی حذف و راه را برای انتخاب این فرد با آرای غیر بومی ها (درنتیجه عدم شرکت مردم بومی شهرستان در انتخابات)فراهم آوردند متمنی است جهت تنویر افکار عمومی و بدون سانسور تمام گفته نسنجیده ایشان را چاپ فرمایید. نا شناس 12 تير 1391 0 1   پاسخ     حق با آقای نعیمی است مقایسه تعداد مدیراین استان و شهرستان گواهی بر صحت ادعا است در میان مدیران استان یک آستارایی هم وجود ندارد ودر شهرستان آستارا اکثر مدیرا ن غیر بومی و کم تجربه و گیلک هستند
در استان وقتی صحبت از مدیران بومی می شود یعنی شرق گیلانی. یک نفر درد مردم شهرستان را میگه شما هم انگ پان ترکیسم به او می چسبانید.مردم خیلی می فهمند شما لازم نیست تحلیل کنید به جای آن نقد عالمانه کنید .تالش و آستارا تا تبدیل به فرمانداری کل نشوند توسعه پیدا نخواهند کرد.راستی چرا یک حرفی زده می شود شما سرع به خارج از کشور نسبت مدهید وصورت مساله را پاک میکنید.انصاف داشته باشید. + نوشته شده در  یکشنبه بیست و سوم شهریور 1393ساعت 18:23  توسط وجدان بیدارآستارا  |  نظر بدهید زمين هاي منابعطبيعي قره سو و حيران به اقوام و نزديكان و دار و دسته نماينده آستارا با وام واگذار شد. رذالت فتنه سبز در سایه روحانی و دسیسه های جیره خواران و عواملشان همچون توکل مولایی در آستارا پس از ر

آستارا

من از طرح نگاه تو امید مبهمی دارم
نگاهت را نگیر از من که با آن عالمی دارم
اگر دورم ز دیدارت دلیل بی وفایی نیست
وفا آن است که نامت را نهانی زیر لب دارم

 

سلام به مردم عذاب دیده مردم شهرستان آستارا که در این شهر مسولین در سخن نوکر مردم اند و در عمل مردم را ابله حساب میکنند و بر آن ها پادشاهی مکنند..

بی عدالتی این شهرستان را فرا گرفته است. این شهرستان نماینده ای دارد که فردی است دروغگو و جاهل و بی دین و حامیه ثروتمندان . زمانی که این نماینده کاندیدا بود نوکر مردم بود الان این آقا برای خود در این شهرستان پادشاهی می کند الان می خوام مدرکی از زمین خواری نماینده شهرستان آستارا را برای شما رو کنم ببینید که نماینده آستارا (صفر نعیمی رز ) فرد جاه طلب و ثروت اندوز است که به قول های که به مردم آستارا داده بود خیلی زود از یادش رفته است.

 

60 درصد از مردم آستارا نمیتوانند یک قطعه زمین بخرند نماینده آستارا یکجا 6 قطعه زمین می خرد. این پول زمین را از کجا آورده است. مسولان بالای نظام این خواسته مردم آستارا از شما عزیزان و نیروهای جان بر کف این مرزو بوم این است که این مورد را تحقیق کنید و این مسول بی کفایت را به سزای عمال خودش برسانید.........

 

                             با تشکر: مردم شهید پرور شهرستان آستارا و لوندویل و حومه

+ نوشته شده در  سه شنبه چهاردهم خرداد 1392ساعت 14:26  توسط ناجی |  یک نظر
 
حاج صفر نعیمی رز ننگ به نیرنگ تو

صفر نعیمی رز ننگ به نیرنگ تو

  حاج صفر حاج صفر ننگ به نیرنگ تو                     خون جوانان آستارا می چکد از چنگ تو

ای ز شرار ستم شعله به  آستارا زده                            امن و امان استان گیلان یکسره برهم زده

بر سر هر خرمنی در دل هر گلشنی                       آتش بیداد تو صاعقه ی غم زده

ثروت اندوه تو خون دل آستاراست                        کین تو بر سینه ها دشمنه ی ماتم زده

دزد آستارایی دیو ستم پاره ای                             عقرب جراره ای روبه مکاره ای

جور و جفا در تو هست مهر و وفا در تو نیست         زهر بلا در تو هست شهد و شفا در تو نیست

در همه درو زمان چون تو ستم کاره نیست              عالم هر فتنه ای صلح و صفا در تو نیست

در همه گیلان بپاست دروغ های تو خالیت              گوش آستارا خسته از طبل بر آهنگ تو

مظهر شیطان تویی دشمن آستارا تویی                  ای همه اهریمنی سر خط فرهنگ تو

رسم تو عسیانگری کاره تو ویرانگری                   تیره شده آستارا از حیله و نیرنگ تو

دشمن هر ملتی موجب هر ذلتی                       سایه ی هر وحشتی فتنه ی هر امتی

جور و جفا در تو هست مهر و وفا در تو نیست         زهر بلا در تو هست شهد و شفا در تو نیست

در همه درو زمان چون تو ستم کاره نیست              عالم هر فتنه ای صلح و صفا در تو نیست

حاج صفر حاج صفر ننگ به نیرنگ تو                     خون جوانان آستارا می چکد از چنگ تو

این شعر تقدیم به نماینده بی لیاقت شهرستان آستارا که با وعده های تو خالی و دروغ  مردم آستارا و لوندویل و حومه را فریب داد.

تا این لحظه هیچ یک از وعده های این نماینده ( صفر نعیمی رز ) به واقعیت تبدیل نشده.

بندر شهرستان آستارا که چند ماه که افتتاح رسمی شده است که  تمام نیرو ها و خدمه های این بندر از  روستای رز زادگاه( صفر نعیمی) و لیمیر و چوبر و حویق است و تمام استخدامی ها در این شهرستان  از  تالش انجام میگرد.

کار فعلی نماینده آستارا شده رشوه گیر و رادخواری و فساد........ اینطورکه  جاسوسان آستارا نیوز از دفتر صفر نعیمی رز خبر می دهند این آقا ( صفر نعیمی رز ) از براندازان نظام جمهوری اسلامی و  جریان انحرافی و فتنه سبز و  وهابیون حمایت میکند. نمونه بارز.

----------------------------------------------------

سیامک حسن زاده  معاون مطبوعاتی صفر نعیمی رز که در گذشته از نیرو های منافقین حمایت میکرد و حتی در اطلاعات  هم پروندا ش موجود است و در فعالیت های فتنه سبز و جریان انحرافی حضور فعالی دارد. این نماینده مسولیت مهمی را در اختیار این فرد قرار داده است......

---------------------------------------------------

فرماندار آستارا کیوان اسد پور که از جریان انحرافی به شدت حمایت میکند و زمین خواری این شخص در روستای حیران و رشوه گیری و فساد های دیگر......این شخص برای مردم شهرستان آستارا روشن است اما نماینده آستارا از این شخص حمایت میکند و میگوید که فرماندار آستارا فردی مذهبی و انقلابی است. کار اصلی فرماندار دکتر عمومی است.. خودتان قضاوت کنید مردم آستارا

-----------------------------------------------------

آقایان  بیژن خالقودیپور و سیروس خالقوردیپور که اولی رییس اداره بازرگانی و کار وتعاون شهرستان آستارا و  و دومی  رییس بخشداری شهر لونویل. زمانی که فرزندان ما در جبهه حق علیه باطل  جانشان را در راه این مرز و بوم از دست می دادند این برادران شب نما و بلوشورها و کتابچه های منافقین کور دل را در روستای سیبلی و لوندویل پخش می کردند ( مدارک آن ها در اطلاعات موجود است ) و از  قاچاقچیان مواد مخدر در  آستارا هستند و حتی در فتنه 88 از سردمداران فتنه سبز حمایت علنی می کردند و اما  صفر نعیمی رز نماینده شهرستان آستارا حمایت خود را از این برادران دریغ نمی کند و میگوید این برادران فردی مذهبی و انقلابی هستند.

 

----------------------------------------------

حسن ملایکی رییس تبلیغات شهرستان آستارا که یک تالشی است . از جریان انحرافی حمایت علنی می کند و بلوشورهای رحیم مشایی را در آستارا پخش می کرد.

 

----------------------------------------------

اسماعیل اسدی دارستانی  معروف به اسماعیل چماق نوکر صفر نعیمی رز که یک ضد انقلاب و ضد ولایت فقیه است و از کاندیدای شورای  روستای سیبلی است که رد صلاحیت شده است. اما نماینده آستارا برای تایید صلاحیت این ضد انقلاب خود را به در و دیوار می زند.

 

----------------------------------------------

حاج صفر نعیمی رز از رواسای دیگر ادارات با گرفتن مبلغ فراوان  پول  حکم ابقا آن ها را گرفت............

یادمان نرفته که چند ماه پیش با هوشیاری  سربازان گمنام و اطلاعاتی استان گیلان باند مافیای دفتر صفر نعیمی رز را متلاشی کردند

و به سزای اعمالشان رسانیدند

 

این در دل  دکتر محمد علی هالو ( بازنشسته سپاه پاسداران استان گیلان )  با مسولین بالای نظام و مردم استان گیلان و مردم فرهنگی شهرستان آستارا و لوندویل و حومه

 

حزب فقط حزب الله

خامنه ای روح الله

 

تمام شد

+ نوشته شده در  یکشنبه بیست و سوم شهریور 1393ساعت 18:22  توسط وجدان بیدارآستارا  |  نظر بدهید بیانیه ی آستارا نیوز به عموم مردم شهرستان آستارا و مسولین بالای نظام جمهوری اسلامی ایران رذالت فتنه سبز در سایه روحانی و دسیسه های جیره خواران و عواملشان همچون توکل مولایی در آستارا پس از رذالت فتنه سبز در سایه روحانی و دسیسه های جیره خواران و عواملشان همچون توکل مولایی در آستارا

پس از پیروزی روحانی در انتخابات عده ای که مشهور به لاشخورها { مرده خورها } هستند از لانه هایشان بیرون امدند و با همکاری مسئولین استانی ستاد روحانی بلافاصله پس از پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری به سمت ستاد های روحانی هجوم برده و شروع به میدان داری کردند.

این افراد که تا لحظه اخر در ستاد های انتخاباتی قالیباف در حال پول به جیب زدن بودن به محض پایان شمارش ارا عکس های قالیباف را پاره کردند و در سایه حامیان بزرگشان بلافاصله به طرف جبهه پیروز پناه بردند

متاسفانه در شهرستان آستارا مدتیست که هجمه عظیمی از این جنایت ها هولناک به وقوع پیوسته و اجتماع های برادرانه ستاد روحانی کاملا متشنج و تیره و تار است.

رییس ستاد میرحسین موسوی در شهرستان آستارا ، جناب اقای توکل مولایی { معروف به گربه ننه در سالهای اخیر} که معاون ستاد قالیباف بود و منابع مالی قالیباف را در دست داشت به محض شنیدن پیروزی دکتر روحانی با هماهنگی مسئول استانی یعنی عبدالغفار شجاع اقدام به ورود به ستاد روحانی کرد و این امر خشم همه ی اعضای ستاد روحانی را بر انگیخت.این در حالی بود که جناب اقای شجاع مسئول ستادهای استان گیلان آقای روحانی در مقابل این هجمه ها از مولایی در مقابل مردم دفاع کرد و گفت که ایشان برادر من است و اگر هم از ستاد قالیباف پول گرفته نوش جانش باشد و به هیچ کس مربوط نیست.شجاع هم اکنون در حال ساخت گروه های شهرستانی می باشد که از سیاست کشوری فتنه گران سال 88 شروع شده است و تمام این گروه ها کسانی هستند که در اغتشاشات علیه سران کشور دست داشتند و در آستارا نیز این مسئولیت به توکل مولایی سپرده شده است.

توکل مولایی که چندین بار طی حمله لفظی به فرماندار مکتبی آستارا دکتر اسد پور ، وی را با واژه رکیک گوسفن خوانده و اورا لیسارگویونی نام گزاشته است و در جلسات و محافل در حال براشفتن و تحریک مردم بر علیه فرماندار است جهت تبلیغات فتنه سبز در استارا در تاریخ 6/5/92 مبلغ دو میلیارد ریال از شجاع کمک هزینه دریافت نموده است.این درحالیست که معلوم نیست اقای شجاع این پول بیت المال را ازکجا به جیب زده و چرا بر علیه خود مردم و شرع و دین به دشمنان خدا و مردم میدهد.

عده ای از خدا بی خبر که با این کارها برنامه های اسرائیل و یهود را در آستارا اجرا می کنند تا مردم را از رئیس جمهور منتخب و دین مبین اسلام منزجر بکنند.شایعاتی  حاکی از همکاری توکل مولایی فرد و عبدالغفار شجاع به عنوان مروجین و مبلغین یهودیت و فراماسونری با  وهابیت و جنایتکاران مرتبط با انها در میان مردم گزارش شده است.

البته گزارشات جنایات و کثافت کاری های این دو نفر در شهرستان استارا و استان گیلان به گوش مسئولین امر رسیده و خود شخص دکتر نوبخت در حال رسیدگی به این اشفته بازار استان گیلان و شهرستان استارا می باشد.ناگفته نماند که در اخرین نشست اعضای ستاد دکتر روحانی در شهرستان آستارا ، توکل مولایی فرد که با مدرک دیپلم و با رانت خواری و پارتی بازی به عنوان رئیس هیئت علمی دانشگاه علمی کاربردی در زمان نماینده اسبق فرهاد دلقپوش منصوب شده بود اعلام کرد که صفر نعیمی رز برای نماینده شدن در آستارا از من اجازه گرفت که با هو کشیدن مردم حاضر در جلسه و شعارهای  مولایی برو گمشو و مولایی مولایی تو دشمن خدایی ، سریعا با عصبانیت و جیغ و داد جلسه را ترک کرد.

ضمنا صفر نعیمی رز بعدا اعلام کرد که این دروغ ها به ما نمیچسبد اما چون گوینده این این خبر کذب انسان معلوم الحالی است اشکالی ندارد و بگذارید بگوید چرا که شکست انتخابات مجلس داغ بزرگی بر دلش گذاشته است.لازم به ذکر است توکل مولایی فرد در سال 1387 در میان مردم اقدام به گزاشتن فحش ناموسی برای خود نمود که هرگز به سمت فرهاد دلقپوش بر نمیگردد اما در سال 1390 رسما با شکستن عهد هایش و در اعضای گرفتن مبلغ چهارمیلیارد ریال و گرفتن سمت ریاست هیئت علمی دانشگاه علمی کاربردی استارا از فرهاد دلقپوش به سوی وی بازگشت و دستش و جنایت کثیفش برای مردم آشکار گشت و از ان موقع با الفاظ بی ناموس و غیره در میان مردم از وی یاد می شود

 

+ نوشته شده در  شنبه بیست و دوم شهریور 1393ساعت 20:29  توسط وچدان بيدار آستارا  |  نظر بدهید

زمين هاي منابعطبيعي قره سو و حيران به اقوام و نزديكان و دار و دسته نماينده آستارا با وام واگذار شد. ين هاي منابعطبيعي  قره سو و حيران به اقوام و نزديكان و دار و دسته نماينده آستارا با وام واگذار شد.

از جمله نعيمي ،  هم محلي صفر ، حميد دلشاد و برادر خانم ريس دفتر صفر ،كاظم زاده ،دوست صميمي صفر تاتي نيا و...در حيران هم به دوست صفر ترك پور و اقوامش دادند

+ نوشته شده در  یکشنبه بیست و سوم شهریور 1393ساعت 18:21  توسط وجدان بیدارآستارا  |  نظر بدهید ریس دفتر نماینده استارا چکارمیکند سیدتقوی بازنشسته است دارای دو  زن عقدی ودوزنصیغه ای درویرمونی وعباس آباداست

وی  قبل از  ریس  دفترشدننماینده استارا

فقط یکطبقه خانه  اش  را در فرهنگیان  ساخته بقیه نیمه کاره بودند

اما حالا  6 خانه  خریداری نموده  است وا÷ارتمان چندطبقه را اتمام

چهارخودروبرای همسرانش  ویکخودروبرای بردارش خریده است

این فرد حال با کمک  صفر و... میلیاردرشده است

+ نوشته شده در  یکشنبه بیست و سوم شهریور 1393ساعت 18:21  توسط وجدان بیدارآستارا  |  نظر بدهید

توهین نماینده استارا به مادرشهیدبیسوده در جلسه هیات ریسه و نمایندگان مجلس با استعفای نماینده استارا موافقت شد و قرار است در آستارا انتخابات میان دوره ای برگزار شود . + نوشته شده در  شنبه بیست و دوم شهریور 1393ساعت 20:30  توسط وچدان بيدار آستارا  |  نظر بدهید رذالت فتنه سبز در سایه روحانی و دسیسه های جیره خواران و عواملشان همچون توکل مولایی در آستارا پس از ر

آستارا

من از طرح نگاه تو امید مبهمی دارم
نگاهت را نگیر از من که با آن عالمی دارم
اگر دورم ز دیدارت دلیل بی وفایی نیست
وفا آن است که نامت را نهانی زیر لب دارم

 

سلام به مردم عذاب دیده مردم شهرستان آستارا که در این شهر مسولین در سخن نوکر مردم اند و در عمل مردم را ابله حساب میکنند و بر آن ها پادشاهی مکنند..

بی عدالتی این شهرستان را فرا گرفته است. این شهرستان نماینده ای دارد که فردی است دروغگو و جاهل و بی دین و حامیه ثروتمندان . زمانی که این نماینده کاندیدا بود نوکر مردم بود الان این آقا برای خود در این شهرستان پادشاهی می کند الان می خوام مدرکی از زمین خواری نماینده شهرستان آستارا را برای شما رو کنم ببینید که نماینده آستارا (صفر نعیمی رز ) فرد جاه طلب و ثروت اندوز است که به قول های که به مردم آستارا داده بود خیلی زود از یادش رفته است.

 

60 درصد از مردم آستارا نمیتوانند یک قطعه زمین بخرند نماینده آستارا یکجا 6 قطعه زمین می خرد. این پول زمین را از کجا آورده است. مسولان بالای نظام این خواسته مردم آستارا از شما عزیزان و نیروهای جان بر کف این مرزو بوم این است که این مورد را تحقیق کنید و این مسول بی کفایت را به سزای عمال خودش برسانید.........

 

                             با تشکر: مردم شهید پرور شهرستان آستارا و لوندویل و حومه

+ نوشته شده در  سه شنبه چهاردهم خرداد 1392ساعت 14:26  توسط ناجی |  یک نظر
 
حاج صفر نعیمی رز ننگ به نیرنگ تو

صفر نعیمی رز ننگ به نیرنگ تو

  حاج صفر حاج صفر ننگ به نیرنگ تو                     خون جوانان آستارا می چکد از چنگ تو

ای ز شرار ستم شعله به  آستارا زده                            امن و امان استان گیلان یکسره برهم زده

بر سر هر خرمنی در دل هر گلشنی                       آتش بیداد تو صاعقه ی غم زده

ثروت اندوه تو خون دل آستاراست                        کین تو بر سینه ها دشمنه ی ماتم زده

دزد آستارایی دیو ستم پاره ای                             عقرب جراره ای روبه مکاره ای

جور و جفا در تو هست مهر و وفا در تو نیست         زهر بلا در تو هست شهد و شفا در تو نیست

در همه درو زمان چون تو ستم کاره نیست              عالم هر فتنه ای صلح و صفا در تو نیست

در همه گیلان بپاست دروغ های تو خالیت              گوش آستارا خسته از طبل بر آهنگ تو

مظهر شیطان تویی دشمن آستارا تویی                  ای همه اهریمنی سر خط فرهنگ تو

رسم تو عسیانگری کاره تو ویرانگری                   تیره شده آستارا از حیله و نیرنگ تو

دشمن هر ملتی موجب هر ذلتی                       سایه ی هر وحشتی فتنه ی هر امتی

جور و جفا در تو هست مهر و وفا در تو نیست         زهر بلا در تو هست شهد و شفا در تو نیست

در همه درو زمان چون تو ستم کاره نیست              عالم هر فتنه ای صلح و صفا در تو نیست

حاج صفر حاج صفر ننگ به نیرنگ تو                     خون جوانان آستارا می چکد از چنگ تو

این شعر تقدیم به نماینده بی لیاقت شهرستان آستارا که با وعده های تو خالی و دروغ  مردم آستارا و لوندویل و حومه را فریب داد.

تا این لحظه هیچ یک از وعده های این نماینده ( صفر نعیمی رز ) به واقعیت تبدیل نشده.

بندر شهرستان آستارا که چند ماه که افتتاح رسمی شده است که  تمام نیرو ها و خدمه های این بندر از  روستای رز زادگاه( صفر نعیمی) و لیمیر و چوبر و حویق است و تمام استخدامی ها در این شهرستان  از  تالش انجام میگرد.

کار فعلی نماینده آستارا شده رشوه گیر و رادخواری و فساد........ اینطورکه  جاسوسان آستارا نیوز از دفتر صفر نعیمی رز خبر می دهند این آقا ( صفر نعیمی رز ) از براندازان نظام جمهوری اسلامی و  جریان انحرافی و فتنه سبز و  وهابیون حمایت میکند. نمونه بارز.

----------------------------------------------------

سیامک حسن زاده  معاون مطبوعاتی صفر نعیمی رز که در گذشته از نیرو های منافقین حمایت میکرد و حتی در اطلاعات  هم پروندا ش موجود است و در فعالیت های فتنه سبز و جریان انحرافی حضور فعالی دارد. این نماینده مسولیت مهمی را در اختیار این فرد قرار داده است......

---------------------------------------------------

فرماندار آستارا کیوان اسد پور که از جریان انحرافی به شدت حمایت میکند و زمین خواری این شخص در روستای حیران و رشوه گیری و فساد های دیگر......این شخص برای مردم شهرستان آستارا روشن است اما نماینده آستارا از این شخص حمایت میکند و میگوید که فرماندار آستارا فردی مذهبی و انقلابی است. کار اصلی فرماندار دکتر عمومی است.. خودتان قضاوت کنید مردم آستارا

-----------------------------------------------------

آقایان  بیژن خالقودیپور و سیروس خالقوردیپور که اولی رییس اداره بازرگانی و کار وتعاون شهرستان آستارا و  و دومی  رییس بخشداری شهر لونویل. زمانی که فرزندان ما در جبهه حق علیه باطل  جانشان را در راه این مرز و بوم از دست می دادند این برادران شب نما و بلوشورها و کتابچه های منافقین کور دل را در روستای سیبلی و لوندویل پخش می کردند ( مدارک آن ها در اطلاعات موجود است ) و از  قاچاقچیان مواد مخدر در  آستارا هستند و حتی در فتنه 88 از سردمداران فتنه سبز حمایت علنی می کردند و اما  صفر نعیمی رز نماینده شهرستان آستارا حمایت خود را از این برادران دریغ نمی کند و میگوید این برادران فردی مذهبی و انقلابی هستند.

 

----------------------------------------------

حسن ملایکی رییس تبلیغات شهرستان آستارا که یک تالشی است . از جریان انحرافی حمایت علنی می کند و بلوشورهای رحیم مشایی را در آستارا پخش می کرد.

 

----------------------------------------------

اسماعیل اسدی دارستانی  معروف به اسماعیل چماق نوکر صفر نعیمی رز که یک ضد انقلاب و ضد ولایت فقیه است و از کاندیدای شورای  روستای سیبلی است که رد صلاحیت شده است. اما نماینده آستارا برای تایید صلاحیت این ضد انقلاب خود را به در و دیوار می زند.

 

----------------------------------------------

حاج صفر نعیمی رز از رواسای دیگر ادارات با گرفتن مبلغ فراوان  پول  حکم ابقا آن ها را گرفت............

یادمان نرفته که چند ماه پیش با هوشیاری  سربازان گمنام و اطلاعاتی استان گیلان باند مافیای دفتر صفر نعیمی رز را متلاشی کردند

و به سزای اعمالشان رسانیدند

 

این در دل  دکتر محمد علی هالو ( بازنشسته سپاه پاسداران استان گیلان )  با مسولین بالای نظام و مردم استان گیلان و مردم فرهنگی شهرستان آستارا و لوندویل و حومه

 

حزب فقط حزب الله

خامنه ای روح الله

 

تمام شد

+ نوشته شده در  شنبه بیست و دوم شهریور 1393ساعت 20:29  توسط وچدان بيدار آستارا  |  نظر بدهید بیانیه ی آستارا نیوز به عموم مردم شهرستان آستارا و مسولین بالای نظام جمهوری اسلامی ایران رذالت فتنه سبز در سایه روحانی و دسیسه های جیره خواران و عواملشان همچون توکل مولایی در آستارا پس از رذالت فتنه سبز در سایه روحانی و دسیسه های جیره خواران و عواملشان همچون توکل مولایی در آستارا

پس از پیروزی روحانی در انتخابات عده ای که مشهور به لاشخورها { مرده خورها } هستند از لانه هایشان بیرون امدند و با همکاری مسئولین استانی ستاد روحانی بلافاصله پس از پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری به سمت ستاد های روحانی هجوم برده و شروع به میدان داری کردند.

این افراد که تا لحظه اخر در ستاد های انتخاباتی قالیباف در حال پول به جیب زدن بودن به محض پایان شمارش ارا عکس های قالیباف را پاره کردند و در سایه حامیان بزرگشان بلافاصله به طرف جبهه پیروز پناه بردند

متاسفانه در شهرستان آستارا مدتیست که هجمه عظیمی از این جنایت ها هولناک به وقوع پیوسته و اجتماع های برادرانه ستاد روحانی کاملا متشنج و تیره و تار است.

رییس ستاد میرحسین موسوی در شهرستان آستارا ، جناب اقای توکل مولایی { معروف به گربه ننه در سالهای اخیر} که معاون ستاد قالیباف بود و منابع مالی قالیباف را در دست داشت به محض شنیدن پیروزی دکتر روحانی با هماهنگی مسئول استانی یعنی عبدالغفار شجاع اقدام به ورود به ستاد روحانی کرد و این امر خشم همه ی اعضای ستاد روحانی را بر انگیخت.این در حالی بود که جناب اقای شجاع مسئول ستادهای استان گیلان آقای روحانی در مقابل این هجمه ها از مولایی در مقابل مردم دفاع کرد و گفت که ایشان برادر من است و اگر هم از ستاد قالیباف پول گرفته نوش جانش باشد و به هیچ کس مربوط نیست.شجاع هم اکنون در حال ساخت گروه های شهرستانی می باشد که از سیاست کشوری فتنه گران سال 88 شروع شده است و تمام این گروه ها کسانی هستند که در اغتشاشات علیه سران کشور دست داشتند و در آستارا نیز این مسئولیت به توکل مولایی سپرده شده است.

توکل مولایی که چندین بار طی حمله لفظی به فرماندار مکتبی آستارا دکتر اسد پور ، وی را با واژه رکیک گوسفن خوانده و اورا لیسارگویونی نام گزاشته است و در جلسات و محافل در حال براشفتن و تحریک مردم بر علیه فرماندار است جهت تبلیغات فتنه سبز در استارا در تاریخ 6/5/92 مبلغ دو میلیارد ریال از شجاع کمک هزینه دریافت نموده است.این درحالیست که معلوم نیست اقای شجاع این پول بیت المال را ازکجا به جیب زده و چرا بر علیه خود مردم و شرع و دین به دشمنان خدا و مردم میدهد.

عده ای از خدا بی خبر که با این کارها برنامه های اسرائیل و یهود را در آستارا اجرا می کنند تا مردم را از رئیس جمهور منتخب و دین مبین اسلام منزجر بکنند.شایعاتی  حاکی از همکاری توکل مولایی فرد و عبدالغفار شجاع به عنوان مروجین و مبلغین یهودیت و فراماسونری با  وهابیت و جنایتکاران مرتبط با انها در میان مردم گزارش شده است.

البته گزارشات جنایات و کثافت کاری های این دو نفر در شهرستان استارا و استان گیلان به گوش مسئولین امر رسیده و خود شخص دکتر نوبخت در حال رسیدگی به این اشفته بازار استان گیلان و شهرستان استارا می باشد.ناگفته نماند که در اخرین نشست اعضای ستاد دکتر روحانی در شهرستان آستارا ، توکل مولایی فرد که با مدرک دیپلم و با رانت خواری و پارتی بازی به عنوان رئیس هیئت علمی دانشگاه علمی کاربردی در زمان نماینده اسبق فرهاد دلقپوش منصوب شده بود اعلام کرد که صفر نعیمی رز برای نماینده شدن در آستارا از من اجازه گرفت که با هو کشیدن مردم حاضر در جلسه و شعارهای  مولایی برو گمشو و مولایی مولایی تو دشمن خدایی ، سریعا با عصبانیت و جیغ و داد جلسه را ترک کرد.

ضمنا صفر نعیمی رز بعدا اعلام کرد که این دروغ ها به ما نمیچسبد اما چون گوینده این این خبر کذب انسان معلوم الحالی است اشکالی ندارد و بگذارید بگوید چرا که شکست انتخابات مجلس داغ بزرگی بر دلش گذاشته است.لازم به ذکر است توکل مولایی فرد در سال 1387 در میان مردم اقدام به گزاشتن فحش ناموسی برای خود نمود که هرگز به سمت فرهاد دلقپوش بر نمیگردد اما در سال 1390 رسما با شکستن عهد هایش و در اعضای گرفتن مبلغ چهارمیلیارد ریال و گرفتن سمت ریاست هیئت علمی دانشگاه علمی کاربردی استارا از فرهاد دلقپوش به سوی وی بازگشت و دستش و جنایت کثیفش برای مردم آشکار گشت و از ان موقع با الفاظ بی ناموس و غیره در میان مردم از وی یاد می شود

 

+ نوشته شده در  شنبه بیست و دوم شهریور 1393ساعت 20:29  توسط وچدان بيدار آستارا  |  نظر بدهید

زمين هاي منابعطبيعي قره سو و حيران به اقوام و نزديكان و دار و دسته نماينده آستارا با وام واگذار شد. ين هاي منابعطبيعي  قره سو و حيران به اقوام و نزديكان و دار و دسته نماينده آستارا با وام واگذار شد.

از جمله نعيمي ،  هم محلي صفر ، حميد دلشاد و برادر خانم ريس دفتر صفر ،كاظم زاده ،دوست صميمي صفر تاتي نيا و...در حيران هم به دوست صفر ترك پور و اقوامش دادندمنبع : gastara[dot]blogfa[dot]com[slash]post-24[dot]aspx

جنايت پنهان در استارا اندر , جنايت پنهان در استارا جنايت , علمدار مقاومت چرا انتخابات آتی ,

تبلیغات


تبلیغات

تبلیغات
مطالب تصادفی

تبلیغات