تبلیغات

انجمن حمایت از محیط زیست شیرازلایحه حمایت از محیط بان‌ها

به گزارش زیست بوم، موید حسینی‌صدر در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس اظهار داشت: روز سه‌شنبه(فردا) فراکسیون محیط زیست مجلس جلسه‌ای را برگزار خواهد کرد که در آن جلسه ۳ موضوع مورد بحث و بررسی قرار خواهد گرفت.

وی گفت: بررسی آخرین وضعیت مناطق حفاظت شده، لایحه حمایت از محیط بان‌ها و برنامه ریزی برای ملاقات با فعالان عرصه محیط زیست در بخش دولتی و خصوصی از موضوعات برگزاری جلسه فردای فراکسیون محیط زیست مجلس شورای اسلامی است.

این نماینده مجلس ادامه داد: باتوجه به اینکه محیط بان‌ها در خطر هستند و امنیت شغلی ندارد، دولت را ملزم می‌کنیم تا در راستای حمایت از محیط بان‌ها و تشدید مجازات متخلفان لایحه حمایت از محیط بان را به مجلس ارائه کند.

  حسینی‌صدر اضافه کرد: موضوع لایحه حمایت از محیط بان‌ها بیش از ۲ سال است که مطرح شده است، اما تاکنون به مجلس ارائه نشده است.

 وی گفت: در جلسه فردا در فراکسیون محیط زیست مجلس نامه‌ای به دولت خواهیم نوشت تا اگر آنها این لایحه‌ها را به مجلس ارائه نمی‌دهند، خودمان یک طرح در راستای حمایت از محیط بان را به مجلس بدهیم.منبع : mohitban[dot]blogfa[dot]com[slash]post-250[dot]aspx

محیط بان لایحه حمایت از محیط , انجمن حمایت از کودکان اوتیسم , محیط بان هنرمندان در صف اول , محیط بان محیط زیست می‌تواند , محیط بان انجمن حیات وحش تمام , تصویب لایحه حمایت قضایی از محیط , محیط بان با تلاش خانواده بزرگ ,

تبلیغات


تبلیغات

تبلیغات
مطالب تصادفی

تبلیغات