تبلیغات

بحث سازمان لیگ



مهدی تاج: لیگ برتر 16 تیمی خواهد بود/آش نخورده و دهان سوخته فجر
 «مهدی تاج» در مراسم تقدیر از بهترین های ورزش به انتخاب رادیو ورزش ضمن بیان این مطلب گفت: در این مراسم از مجموعه سازمان لیگ به دلیل مبارزه با اعتیاد تقدیر شد و در مورد اعتیاد صحبت های خوبی انجام شد. متاسفانه بحث اعتیاد موضوعی جدی و خانمان سوز است و باید تلاش کنیم این موضوع هرچه سریع تر برطرف شود.

وی افزود: گره بسیاری از مشکلات در اعتیاد است. باید با برنامه ریزی، این مساله را حل کنیم. در همین ارتباط سازمان لیگ فعالیت فرهنگی خود را از سال آینده آغاز می کند و شاید یک فوتبالیست که در گذشته در دام اعتیاد بوده است را برای انجام کارهای تبلیغاتی در سازمان لیگ مامور کنیم.

تاج در مورد تعداد تیم های حاضر در لیگ برتر سال بعد خاطرنشان کرد: بدون شک، لیگ برتر 16 تیمی است. در این مساله شک نکنید و مقرر است در آیین نامه تغییراتی به وجود آوریم تا تیم ها جوان تر شوند.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه محمدهادی آیت اللهی نایب رییس اول فدراسیون فوتبال با توجه به احتمال سقوط تیم فجر شهید سپاسی شیراز به دنبال 18 تیمی کردن لیگ برتر است، گفت: سازمان لیگ چنین موضوعی را نمی پذیرد و این در حالی است که چنین موضوعی اصلا مطرح نیست و آیت اللهی نیز چنین فشاری را نمی آورد.

وی تاکید کرد: طرح 16 تیمی شدن لیگ برتر از طرف ما بوده است و به کارلوس کی روش و جام جهانی و غیره اصلا مربوط نمی شود. از ابتدا هم چنین تصمیمی را داشتیم و اگر چنین مسایلی مطرح بود، از همان ابتدا استعفا می دادیم و کنار می رفتیم.

رییس سازمان لیگ فوتبال ادامه داد: همواره عده ای هستند در مقابل تحولات بایستند و اعتراض داشته باشند. هر تحول اعتراضاتی را به همراه می آورد و یقین بدانید در مقابل اعتراض های بی مورد می ایستیم.

رییس سازمان لیگ فوتبال در پاسخ به این پرسش که علی کفاشیان اعلام کرده اگر زور داشته باشیم حق پخش تلویزیونی را می گیریم، اظهار داشت: حق پخش تلویزیونی از حقوق شناخته شده فوتبال است و اجرای این کار با مسوولان فوتبال است. ما در بحث استفاده از جوان ها، از مجید جلالی، امیر حاج رضایی، مهدی مناجاتی، مجید صالح و حتی علیرضا منصوریان درخواست کرده ایم به ما مشاوره بدهند و اگر به نتیجه برسیم، برنامه های خود را اجرایی خواهیم کرد.

تاج اضافه کرد: در همین ارتباط با زلاتکو کرانچار، لوکا بوناچیچ، دراگان اسکوچیچ و وینگو بگوویچ به طور جداگانه چند ساعت صحبت کردم. نقطه نظرات آنها را نوشته و به شورا می دهم. چاره ای جز جوان کردن لیگ نیست. وقتی تیم ملی فوتبال کویت را با بازیکنان جوان لیگ برتر شکست دادیم، پس باید به جوانان اعتماد کنیم.

منبع : fajr-sepasi23[dot]blogfa[dot]com[slash]post-859[dot]aspx

فجرسپاسی مقدس مهدی تاج لیگ , پسران ابی سازمان لیگ اعلام کرد , پرسپولیس قهرمان توضیح , سازمان لیگ اسامی 21 فرد شاغل در , وب سایت رسمی میثم یوسفی واکنش , سایت رسمی هیئت فوتبال شیبکوه , تاج با مسئولان مس صحبت کردم تا ,

تبلیغات


تبلیغات

تبلیغات
مطالب تصادفی

تبلیغات