تبلیغات

برنامه همراه ایرانیانعرضه نسخه جدید برنامه اندروید بازار

شرکت همراه همزبان ایرانیان نسخه جدید برنامه بازار را با امکانات جدید عرضه نمود.

با بررسی انجام شده بر روی نسخه جدید و یا همان «بازار ۲»، شاهد تغییرات و افزوده شدن امکانات جدید از جمله اضافه شدن برنامه‌های غیررایگان و در نتیجه امکان پرداخت آنلاین (برای اولین بار در ایران)، اضافه شدن حساب کاربری و امکان ادامه دانلود پس از قطع شدن در هنگام بارگذاری (Resume) هستیم.

در امکان جدید ادامه دانلود به نظر می‌رسد برنامه بازار پس از بازخوردهای فراوان در خصوص قطعی و کیفیت نامناسب اینترنت در تلفن های همراه (Gprs) این امکان مناسب را افزوده است تا کاربران پس از برقراری دوباره ارتباط بتوانند ادامه فایل‌های حجیم را بارگذاری کنند.

در امکان جدید ثبت نام و حساب کاربری در بازار نیز اگرچه به ظاهر مرحله سخت تایید ایمیل! (البته برای بعضی کاربران!) اضافه شده اما امکاناتی همچون اطلاع از برنامه‌های دریافت و نصب شده، امکان بهره‌مندی رایگان از برنامه‌های پولی که قبلا دریافت شده، معرفی برنامه مورد نظر به دوستان، امتیاز دادن به برنامه‌ها و نظر دادن در مورد برنامه مورد نظر  و .. به کاربران ارائه می‌شود.

در نسخه جدید بازار، سیستم پرداخت آنلاین برای خرید برنامه های اندروید اضافه شده تا کاربران به طور مستقیم قادر به خرید برنامه مورد نظر خود باشند و با توجه به قیمت پائین در نظر گرفته شده برای اولین برنامه عرضه شده (هزار تومان برای برنامه تقویم ایرانی و کاملا فارسی) پیش‌بینی خوبی را می‌توان در این بخش هم برای کاربران و هم برای برنامه‌نویسان متصور شد.

سیستم پرداخت در بازار با همکاری بانک پاسارگاد برای تمامی کارت‌های عضو شبکه شتاب فراهم شده است.

شرکت همراه همزبان ایرانیان همزمان با ارائه نسخه جدید بازار از تخفیف  ۵۰ درصدی برنامه تقویم شمسی تنها تا پایان تیرماه خبر داده و همچنین وعده عرضه برنامه قرآن ویژه تلفن های همراه اندروید تا آغاز ماه مبارک رمضان را داده است.

اگر نسخه قبلی بازار را بر روی تلفن همراه خود دارید کافیست یکبار آن را به روزرسانی کنید (برای این کار در هنگام دسترسی به اینترنت برنامه را باز کنید تا به صورت خودکار پیام به‌روزرسانی نمایش داده شود) اما اگر هنوز بازار را تجربه نکرده‌اید برای دریافت رایگان و نصب آن به اینجا بروید.

منبع

سایت سازنده برنامه

موفق و سلامت باشیدمنبع : x8[dot]blogfa[dot]com[slash]post-102[dot]aspx

Xperia X8 Sony Ericsson, برنامه اندروید گوشی صحیفه , برنامه بدن سازی پیشنهادی آماده , برنامه کامل برای چربی سوزی, پیشوازستان2 کد آهنگ پیشواز , بهترین دانلود, یاقوت سرخ برنامه ایرانی ,

تبلیغات


تبلیغات

تبلیغات
مطالب تصادفی

تبلیغات