تبلیغات

دادسرای عمومی و انقلاب کرمانشاهبا افتخارات و استعدادهای استان کرمانشاه و این بار:

 

 فرهاد تجری نماینده ی سابق حوزه قصرشیرین

 

 

کرمانشاه آنلاین:این وبلاگ خبری چنانچه چندی پیش آوردیم در هر چند وقت یکبار رزمه کاری یکی از افتخارات استان را برای شناخت بیشتر مردم شریف استان کرمانشاه به نگارش می آورد که در این مطلب می توانید با فرهاد تجری نماینده هشتم مردم حوزه قصرشیرین در مجلس شورای اسلامی بیشتر آشنا شوید.

فرهاد تجری نماینده منتخب مردم قصر شیرین، گیلانغرب، سرپل ذهاب، گواور، سومار، نفت شهر و خسروی از توابع استان کرمانشاه در هشتمین دوره مجلس شورای اسلامی بوده است. تجری در هشتمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی با کسب 36 هزار 859 رای (60/56 درصد آرا) در دور دوم به مجلس راه یافت. وی دکترای حقوق جزا و جرم شناسی دارد و بر زبان‌های انگلیسی و عربی مسلط است. فرهاد تجری که پیش از ورود به مجلس فعالیت‌های حقوقی و قضایی داشته است .
فرهاد تجری متولد سال 1341 است و پیش‌تر دادیاری دادسرای نظامی ناحیه سقز و بانه، قاضی تحقیق دادسرای عمومی، دادرس و رئیس شعبه دادگاه عمومی کرمانشاه، رئیس دادگستری قصرشیرین، مستشاری محاکم تجدید نظر استان کرمانشاه، معاونت دادگاه‌های عمومی و انقلاب کرمانشاه و تدریس در دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه در رشته حقوق را تجربه کرده است.
تجری پس از انتخاب به نمایندگی مردم در هشتمین دوره مجلس شورای اسلامی نیز پرکار بود. وی عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس بود و نایب رییس این کمیسیون بود. تجری عضو کمیته ویژه پیگیری بازداشت شدگان پس از انتخابات دهم ریاست جمهوری، عضو فراکسیون تقویت و توسعه صادرات مجلس شورای اسلامی، فراکسیون فرهنگیان مجلس شورای اسلامی، فراکسیون اصولگرایان، فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی، فراکسیون مدیریت و توسعه شهری، فراکسیون حقوقدانان مجلس شورای اسلامی، فراکسیون مناطق مرزی، فراکسیون غدیر مجلس شورای اسلامی، فراکسیون دانشگاهیان مجلس اسلامی، فراکسیون اعتدال مجلس شورای اسلامی، فراکسیون مناطق محروم شورای اسلامی، فراکسیون انقلاب اسلامی مجلس شورای اسلامی، فراکسیون سازمانهای مردم نهاد، فراکسیون مناطق آزاد تجاری صنعتی و ویژه اقتصادی، فراکسیون شورای مرکزی جبهه عدالت و پیشرفت و فراکسیون توسعه صادرات غیر نفتی را نیز در کارنامه کاری خود در مجلس شورای اسلامی داشت.
فرهاد تجری در همین دوران در خارج از مجلس شورای اسلامی هم دارای مسوولیت بوده است و عضو كميسيون حقوقي و قضايي دبيرخانه مجمع تشخيص مصلحت نظام، عضو شوراي مشورتي سياست‌هاي كلي نظام در حوزه قضايي، عضو كار گروه قوه قضائيه در پيگيري و ارزيابي تحقق سند چشم انداز سياست‌هاي كلي نظام، عضو هیات نظارت بر چاپ انواع تمبر و اوراق و اسناد رسمی کشور و عضو هیات تطبیق مصوبات دولت و مجلس شورای اسلامی نیز بود.وی در هشتمین دوره مجلس شورای اسلامی در گروه‌های دوستی پارلمانی ایران-عراق، ایران- موریتانی، ایران - عربستان و ایران-کرواسی عضویت داشت و همچنین از سوی مجلس عضو ناظر در هیئت رسیدگی به اسناد و اوراق از بین رفته در حوادث غیرمترقبه بود.

فرهاد تجری پس از دوران وکالت نیز به عنوان بازرس کل امور نظامی و امنیتی کشور برگزیده شد و هم اکنون نیز مشاور رئیس سازمان بازرسی کشور است.

تجری تا یک قدمی رسیدن به دادستانی دیوان محاسبات کشور نیز پیش رفت که سنگ اندازه ای عده ای که چشم دیدن پیشرفتهای او را نداشتند او را بر آن داشت تا از حضور در انتخابات دادستانی دیوان محاسبات در آخرین لحظات انصراف دهد.برای فرهاد تجری در هر سنگری جهت خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی آرزوی موفقیت؛بهروزی؛پیروزی و سعادت را داریم.

 

 منبع : kermanshahanonline[dot]blogfa[dot]com[slash]post-411[dot]aspx

کرمانشاه آنلاین با افتخارات و , خط قرمز کرمانشاه, وبلاگ تخصصی حقوق و فقه دادگاه , پایگاه خبری تحلیلی اسلام آباد , سرپل زهاب آنلاین , کارگزاران مخابرات روستایی , محمددوستی نجوبرانی,

تبلیغات


تبلیغات

تبلیغات
مطالب تصادفی

تبلیغات