تبلیغات

زمان اعزام عمره دانشجویی 91اعلام نتایج قرعه‌کشی حج عمره بانک‌های ملی و ملت 28 دی ماه

 
استخدام نیوز/estekhdamnews.com    قرعه‌کشی برای تعیین اسامی نهایی افرادی که در سال جاری اقدام به سپرده‌گذاری و ثبت‌نام "عمره مفرده" کرده‌اند، فردا انجام می‌شود.
  ثبت‌‌‌نام‌های جدید عمره مفرده از 24 شهریور تا 24 مهر ماه سال جاری از طریق 6 هزار شعبه بانک‌های ملی و ملت در سراسر کشور انجام شد.

طی این ثبت‌نام‌ها در مجموع 6 میلیون و 500 هزار نفر اقدام به سپرده‌گذاری و ثبت‌نام برای عمره مفرده کردند و آنگونه که علی لیالی؛ رئیس سازمان حج و زیارت پس از پایان مهلت ثبت‌نام اعلام کرد، اسامی نهایی 2 میلیون و 400 هزار نفر پذیرفته شده برای عمره از طریق قرعه‌کشی انتخاب خواهد شد.

لیالی پیش از این درباره تکلیف آن دسته از سپرده‌گذارانی که در قرعه‌کشی اسامی آنها انتخاب نشود به خبرنگار فارس گفته بود وضعیت این افراد در روز قرعه‌کشی عمره مفرده مشخص خواهد شد.

مراسم قرعه‌کشی تعیین اسامی نهایی پذیرفته شده برای عمره مفرده که اعزام آنها از سال 92 به بعد خواهد بود، فردا در سازمان حج و زیارت انجام می‌شود.


اخبار مرتبط:
 نتایج قرعه کشی عمره مفرده سال 1390  بانک ملی
   
 نتایج قرعه کشی عمره مفرده سال 1390  بانک ملت
   


منبع : karyabjavan[dot]mihanblog[dot]com[slash]post[slash]2148

استخدام نیوز اعلام نتایج قرعه , دانشگاه فرهنگیان جمع ما , دانشگاه فرهنگیان جمع ما , دانشگاه فرهنگیان جمع ما , دانشگاه فرهنگیان جمع ما , شرایط و تعهدات بیه زائرین عمره 91 , کارش,

تبلیغات


تبلیغات

تبلیغات
مطالب تصادفی

تبلیغات