تبلیغات

مرد هزار سالهمرد معتاد 30 ساله که شهرت جهانی پیدا کرد!!!!
یک مرد جذاب و خوش عکس و در عین حال معتاد و خیابان گرد که عکسش در فیسبوک بیش از 50 هزار بار به اشتراک گذاشته شده است به یک چهره معروف در جهان تبدیل شده است.به گزارش پارس ناز، ماجرا از آنجا شروع می شود که یک زن توریست در جریان دیدار از شهری در برزیل از این مرد درخواست می کند تا عکسی از او بگیرد و این خانم بعد از گرفتن و قرار دادن این عکس در صفحه شخصی اش،عکس رافائل نونس بیش از 50 هزار بار به اشتراک گذاشته شد و سبب شد تا این مرد 30  ساله با وجود لباسهای کهنه ای که بر تن داشت،به سبب صورت زیبا و چشمان آبی خیره کننده اش دل هزاران نفر را در سرتاسر دنیا تسخیر کند.


عکس رافائل نونس , معتاد برزیلی که یک شبه شهرت یافت , فوتو بلاگ , www.photo-blog.rozblog.com


گفته شده وی قبلا یک مدل بوده که به دلیل مصرف مواد مخدر به این حال و روز درآمده است.رافائل در مصاحبه با یک تلویزیون محلی در حالی که گریه می کرد گفت:”این مواد مخدر بود که من را به سوی زوال و نابودی سوق داد.من با آدمای زیادی مواجه میشم که وقتی میبینن موقعیت اجتماعیت مناسب نیست،تورو حتی جزء آدم به حساب نمیارن.

خانواده رافائل پس از معاینه شدن او در کلینیک سائوپائولو (شنبه گذشته)هنوز به بهبودی و بازگشت او به زندگی امیدوارند. ماجرای این مرد تا کنون در چندین شبکه تلویزیونی و سایت های خبری مهم منتشر شده است.

 


منبع : www[dot]photo-blog[dot]rozblog[dot]com[slash]post[slash]54

مرد معتاد 30 ساله که شهرت جهانی , دانلود کامل سریال طنز مرد هزار , خالکوبی ۱۰۰ هزار سایت روی بدن , مرد دو ساله‌ هندی عکس, تجاوز جنسی به ۱۸ ساله ای در , تجاوز یک پسر هفت ساله به 18 , دکتر داروسازی که در پارک ساعی به ,

تبلیغات


تبلیغات

تبلیغات
مطالب تصادفی

تبلیغات