تبلیغات

منتقل شده بودندافشاي اسامي افراد منتقل شده به آلباني و سوزش باند رجوي

افشاي اسامي افراد منتقل شده به آلباني و سوزش باند رجوي

چند ساعت پس از اينكه چهارده نفر از ليبرتي به آلباني منتقل شدند اسامي آنها روي صفحات اجتماعي منتشر شد. اين افراد كساني هستند كه خواستار جدايي از سازمان بوده اند و در نشستهاي دروني كه رجوي تعهدنامه توزيع كرده و خواستار امضاي آن بوده اند، را امضا نكرده و بر خواسته خود كه خروج از عراق مي باشد اصرار ورزيده اند.

انتشار اين اسامي در صفحات اجتماعي باعث سوزش بي حدوحصر باند رجوي شد. اين سوزش البته  قابل فهم است. هر روزنه اميدي به دنياي خارج كه براي نفرات ساكن ليبرتي باز شود براي رجوي، دردناك است. لازمه نگه داشتن افراد درون اين تشكلات جهنمي، قطع كردن همه اميدهاي آنها به زندگي و ادامه حيات است. هرگونه اميد به زندگي و آينده همچون آفتي است كه مثل خوره، تشكلات رجوي را مي خورد و باعث فروپاشي آن مي شود. افراد درون ليبرتي نبايستي بفهمند كه اميد رفتن به خارج وجود دارد. در اين صورت «ويروس سه نقطه» (كه اكنون بحث مهمي در درون تشكيلات است) كارساز واقع شده و فرد تشكيلاتي دچار اين ويروس مي شود و از پاي در مي آيد.

شايد اين قوانين، براي افرادي كه در يك جامعه عادي زندگي كرده اند، مفهوم نباشد و نوعي اغراق جلوه كند، اما براي ما كه ساليان سال در اين تشكيلات بوده ايم، بخوبي قابل درك است كه چگونه رجوي راههاي اميد و زندگي را به روي افراد مي بندد تا به مطامع كثيف خود برسد.

رجوي در واقع كساني را به خارج فرستاده كه درون تشكيلات براي او دردسر ساز بوده اند. وجود اين افراد تحت عنوان خروجي در ليبرتي خود باعث يك نوع شكاف در دستگاه مي شده است. ناچارا آنها را به خارج از كشور فرستاده است، البته با چراغ خاموش و بدون هيچگونه اطلاع رساني. غافل از اينكه در دنياي كنوني كه صدها وسيله ارتباطي و دنياي مجازي وجود دارد، هيچ چيز مخفي نمي ماند. از آنجايي كه رجوي همچنان در دهه چهل و پنجاه شمسي به سر مي برد نمي تواند اين چنين ارتباطاتي را درك كند.

رجوي، انتشار دهندگان اين اسامي را منسوب به وزارت اطلاعات ايران مي داند. البته اين چيز تازه اي نيست، رجوي همه چيز و همه كس را منسوب به وزارت اطلاعات مي داند. اما طنز قضيه اين است كه سعي مي كند از اين حربه استفاده كرده و افرادي نظير عاطفه اقبال را نيز بكوبد و آنها را به وزارت اطلاعات نسبت دهد. حال اينكه قبل از خانم اقبال اين اسامي توسط افراد ديگري  منتشر شده است. از جمله آقاي عبدالرضا  رستمي كه با يكي از دوستانش كه جزو چهارده نفر بودند گفتگوي اينترنتي داشته و اسامي را از او گرفته است.

تشكيلات تا زماني براي رجوي  تشكيلات است كه در عراق و زير نظر شخص او باشد. به محض اينكه پاي افراد به خارج باز شود، چنانچه در مورد اين چهارده نفر ديديم، به وسائل ارتباط جمعي دست پيدا مي كنند و در مورد فشارها و دروغهايي كه تشكيلات به آنها گفته است، سخن ها خواهند گفت و افشاگري خواهند كرد. و رجوي نيز از همين مي ترسد، لذا جز در صورتي كه هيچ راه ديگري نداشته باشد، تن به اين كار نخواهد داد.منبع : bandrajavi[dot]blogfa[dot]com[slash]post-291[dot]aspx

سازمان مجاهدين خلق, تیپ خوبان, schoolmaster6 schoolmaster6 schoolmaster6 , دل نوشته های سیاسی فرهنگی, محیط بان پلنگ ایرانی منتقل شده , پلاک 41 مقاله تجارت برده, نگاه جغرافیایی,

تبلیغات


تبلیغات

تبلیغات
مطالب تصادفی

تبلیغات