تبلیغات

هالكهالك هوگن به تی ان ای پیوست
 

هالك هوگن به تی ان ای پیوست

طبق اخبار رسیده هالك هوگن با كمپانی تی ان ای قرارداد امضا كرده و این موضوع در كنفرانس خبری در مدیسن اسكوار گاردن، نیویورك سیتی به طور رسمی اعلام شد. دیكسی كارتر پرزیدنت تی ان ای به همراه چند تن از مدیران ارشد این كمپانی در این مراسم حضور داشتند. بنرهای تبلیغاتی تی ان ای رسلینگ و اسپایك تی وی نیز در این كنفرانس به چشم می خورد. شایعه شده كه با حضور هوگن و اریك بیشاف در تی ان ای این دو هدایت كمپانی رو به جای مالكان فعلی بر عهده می گیرند اما نظر كارشناسان چیز دیگریست و با این عقیده مخالف هستند چرا كه با توجه به مسائل گذشته بین هوگن و وینس روسو شاهد یك همكاری جالب بین آنها خواهیم بود. اما همانطور كه گفته شد بنرهای تبلیغاتی اسپایك تی وی (صاحب امتیاز پخش مسابقات تی ان ای) و كمپانی تی ان ای در داخل و خارج از محوطه كنفرانس وجود داشت. جیمی هارت نیز به همراه هوگن حضور داشت و امضای قرارداد با هوگن تا به امروز سكرت نگه داشته شده بود. در كنفرانس اریك بیشاف هوگن رو معرفی كرد و هوگن از "شریك شدن" با كمپانی تی ان ای صحبت كرد و گفت احساس بسیار خوبی دارم و میخوام بخشی از این كمپانی باشم. پرزیدنت تی ان ای دیكسی كارتر هم سخنرانی كوتاهی داشت و گفت مطمئنا این هفته ریتینگ بالایی خواهیم داشت و هوگن همون كسی هست كه تی ان ای نیاز داشت. كوین كی مدیر اسپایك تی وی نیز بیانیه ای راجب همكاری تلویزیونی با هوگن رو برای حضار خوند. قسمت بعدی مخصوص پرسش و پاسخ بود كه یكی از طرفداران راجب این پرسید كه آیا حضور همزمان هوگن و روسو مشكلی پیش نمیاره؟ هوگن در جواب گفت تا وقتیكه روسو در مقامش هست و با من روبرو نشه مسئله ای نیست اما اگر بشه مجبورم یك تصمیمی بگیرم. وقتی بحث به سمت اریك بیشاف رفت، هوگن به حضور بیشاف در تی ان ای اشاره ای نكرد اما گفت ما پروژه های دیگری داریم كه با هم بر روی اونها كار می كنیم.

     

ویدیو این كنفرانس خبری را كه توسط یكی از حاضرین با موبایل فیلمبرداری شده است را از لینك زیر میتوانید دریافت نمایید.

مشخصات فایل:

Format: MP4
Video Codec: H.264/MPEG-4 AVC
Audio Codec: MPEG-4 AAC LC
Resolution: 720 x 576
Size: 91.6 MB
Source: Cam
Released by: ???o

      

» دریاقت كنفرانس در یك پارت  | حجم فایل: 92 مگابایت | مدت زمان: 10 دقیقه | لینك دانلود (لینك مستقیم)

 

بیشاف نیز به همراه هوگن به تی ان ای می رود؟

با شایعه حضور بیشاف در تی ان ای تعجب همگان برانگیخت چرا كه بیشاف در طی چند سال اخیر انتقادات زیادی از این كمپانی كرده بود. بار ها و بارها پرزیدنت سابق دبلیو سی دبلیو اشاره كرده بود كه این كمپانی (تی ان ای) یك لیگ كوچك هست و در همین فوریه گذشته به خبرگزاری سان گفته بود كه نه خودش و نه هوگن به این لیگ نخواهند رفت. "اون یك كمپانی كوچك هست كه هیچ رویا (هدف) بزرگی نداره." این دقیقا همان جمله ای بود كه بیشاف گفت. همچنین بیشاف گفت كه نمیخواد با كسانی كار كنه كه هیچ سمتی در دبلیو دبلیو ای و قبل از اون در دبلیو سی دبلیو نداشتند كه منظورش وینس روسو بوده. همچنین بیشاف در ادامه صحبتهاش گفته بود كه این یك كمپانی كوچك بدون هدفی بزرگ هست و اگر كاری درش انجام شده مربوط به شخصیتهای پیشن هست و افراد حال حاضر هیچ كارخاصی رو انجام ندادند و به همین دلیل ما نمیخواهیم كه اونجا باشیم.

 

بیانیه رسمی تی ان ای

بیانیه زیر بعد از ظهر سه شنبه (27 اكتبر 2009) توسط توتال نان استوپ اكشن و اسپایك تی وی صادر شد:

"هالك هوگن به تی ان ای رسلینگ پیوست"

آیكان و كشتی گیر افسانه ای به همراه كمپانی رو به رشد كشتی (تی ان ای) به رینگ بازگشت. هالكومنیا برگشت. بزرگترین نام در تاریخ كشتی حرفه ای یعنی هالك هوگن به توتال نان استوپ اكشن (تی ان ای) كه رو به رشد ترین كمپانی حال حاضر در داخل و خارج و دارای یكی از پر بیننده ترین شوء ها برای جوانان (تی ان ای ایمپكت) هست، پیوست. مراسم معارفه بعد از ظهر امروز توسط تی ان ای و اسپایك تی وی در یك كنفرانس خبری در نیویورك انجام شد. هوگن یكی از برترین نمادها و بزرگترین سوپراستارها در تاریخ كشتی حرفه ایست. ما واقعا هیجان زده ایم از اینكه ورود او به خانواده ی تی ان ای رو خوشامد بگیم. پرزیدنت تی ان ای دیكسی كارتر گفت كه هدف ما تبدیل شدن به بزرگترین كمپانی كشتی كچ هست. هالك با كشتی بزرگ شده و ما میخواهیم با او شریك بشیم تا با طی پله های ترقی جامعه تی ان ای رو گسترش بدیم. هوگن نیز گفت من از بازگشت به دنیای كشتی هیجان زده ام. طرفداران چندین سال از من می خواستند كه به طور تمام وقت به كشتی برگردم اما فرصت و شانس اون تا به امروز میسر نبود. تی ان ای یك كمپانی بزگ با طرفداران بسیار خوب و شریك تلویزیونی فوق العاده هست. من بر این باورم كه الان زمان مناسبی برای ایجاد تغییرات در تی ان ای و رسیدن به سطحی بالاتر در روند رو به رشد تی ان ای هست و من اینجا هستم تا به دیكسی كمك كنم تا این موضوع به واقعیت بپیونده.

 

نظرات افراد مختلف

با توجه به امضای قرار داد هوگن با تی ان ای، ساموا جو در توئیتر اكانت خودش این پیغام رو نوشت :"Im in, lets Rock."

جیم راس نیز با آپدیت بلاگ خود نظرش در مورد هوگن رو اینگونه بیان كرد" این هفته هوگن در صدر تمامی خبرها قرار داشت از انتشار كتاب جدیدش گرفته تا تور استرالیا و امضای قرارداد با تی ان ای و من برنامه سه شنبه شب لری كینگ با حضور هوگن رو تماشا كردم. هوگن این هفته بسیار خبرساز بوده و باز هم ثابت شد كه هالك یكی از بزگترین و خودمحورترین افراد در طول تاریخ هست. در حال حاضر لازمه هر پیمانكاری این هست كه روحیه كارآفرینی ایجاد بكنه مثل یك كشتی گیر حرفه ای كه برای آپدیت موندن در طول زمان تونایی های خودش در زمینه های دیگر رو افزایش بده. هوگن در زمینه های مختلف یك فرد با تجربه هست و اینكه كسی خودش رو بالانگه داره چیز جدیدی نیست اما هیچ یك از افرادی كه این توانایی رو داشتند شبیه هالك نبودند.

 

ریك فلیر هم به تی ان ای خواهد رفت؟

طبف اخباری از منابع داخلی تی ان ای مذاكرات اولیه با ریك فلیر برای امضای قرارداد و پیوستن به تی ان ای انجام شده اما حضور در تو ر هالكومنیا در ماه اینده شاید این قرارداد رو كنسل یا به نعویق بیندازه.

 

با امضای قرارداد هوگن و تی ان ای، آیا هوم ویدئوی هوگن به بازار خواهد آمد؟

امضای قرارداد هوگن با تی ان ای انتشار هوم ویدئوی هوگن (شامل سه دی وی دی ست) توسط كمپانی دبلیو دبلیو ای رو در هاله ای از ابهام قرار داده. هرگاه یكی از سوپراستارن دبلیو دبلیو ای با تی ان ای قرارداد امضا میكنه به طور كلی توسط دبلیو دبلیو ای كنار گذاشته میشه. به طور مثال سایت WWE.com مدت زمان كوتاهی پس از پیوستن میك فولی و ویكتوریا به تی ان ای پروفایل های اونها رو از قسمت آلومنی حذف كرد. یا در شوهای زنده اگر تماشاگری نام یكی از سوپراستارن دبلیو دبلیو ای كه در حال حاضر در تی ان ای هست رو به زبان بیاره توسط ماموران امنیتی دستگیر میشه. با این حال ممكن هست دبلیو دبلیو ای این مجموعه رو منتشر كنه. این مجموعه شامل كمیابترین لحظات و مسابقات هال آو فیمر دبلیو دبلیو ای در طول كریرش هست كه برای اولین بار منتشر میشه. این محصول قرار بود سه هفته دیگر منتشر بشه و حالا كه كار ریلیز اون به مراحل پایانی رسیده بعید به نظر میرسه كه این مجموعه از لیست محصولات دبلیو دبلیو ای حذف بشه. علاوه بر این اغلب محوصلات چند هفته قبل از انتشار رسمی به بازار راه پیدا میكنه و با این تفاسیر میشه گفت دبلیو دبلیو ای هیچ چاره ای جز انتشار دی وی دی نداره در غیر اینصورت میلیونها دلار زیان خواهد دید. كاور این محصول كه اخیرا منتشر شده رو میتونید از این لینك مشاهده كنید.

 

هوگن و جان سینا؟

هالك هوگن صبح چهارشنبه میهمان هاوارد استرن در شبكه رادیویی SiriusXM بود و به نكات زیر اشاره كرد:

» هوگن تایید كرد كه اوایل امسال (2009) با كمپانی دبلیو دبلیو ای صحبتهایی رو داشته تا با جان سینا در رسلمنیای 25 روبرو بشه اما این مسابقه هرگز انجام نشد چونكه هوگن به دلیل نداشتن تمرین مناسب انصراف داد.

» هوگن ادعا كرد كه چیرمن دبلیو دبلیو ای وینس مكمن از او خواسته تا گست هوست یكی از هفته های راء بشه. جالب اینجاست كه وینس از هوگن خواسته تا در تاریخ 16 نوامبر در مدیسن اسكوار گاردن میهمان ویژه راء باشه درست جاییكه هوگن كنفرانس داشت و با تی ان ای قرارداد امضا كرد.

» هوگن همچنین مدعی شد كه وینس از او خواسته تا در توری او رو بازنشسته كنه درست مثل همون كاری كه برای ریك فلیر در سال گذشته انجام داد اما هوگن اعلام كرد كه هنوز احساس جوانی میكنه و نمیخواد بازنشسته بشه.

» هالك اعلام كرد دلیل اصلی من برای امضای قرار داد با تی ان ای به جای بازگشت به دبلیو دبلیو ای این بود كه وینس می خواست خواسته های خودش رو به من تحمیل كنه كاری كه من نمیتونستم انجام بدم. همچنین هوگن به هاوارد گفت احتمالا وینس از پیوستن من به تی ان ای ناراضی هست.

 

دیگر عناوین راجب هوگن در طی هفته جاری

» هالك هوگن به تازگی زندگی نامه ی خودش با نام "زنگی من خارج از رینگ" (My Life Outside The Ring) رو توسط مارك داگوستینو به رشته تحریر در آورده است.

» همچنین هالك هوگن در مصاحبه ای كه صبح روز سه شنبه داشت در حالیكه احساساتی شده بود گفت طلاق و تصادف پسرش او رو به مرز خودكشی رسانده بود.

 

در پست قبلی مصحابه لری كینگ با هالك هوگن رو برای شما آماده كرده بودیم و در صورت امكان متن این مصاحبه رو در فرصتی مناسب ترجمه كرده و در اختیار شما قرار خواهیم داد.

 
منبع : wwetars[dot]mihanblog[dot]com[slash]post[slash]70

koshti kaj هالک هوگن به تی ان ای پیوست, مرکز بازی آنلاین, فروشگاه مجازی ABShop هالک 2, PERSIAN WWE هالک هوگان, طرفداران آندرتیکر دانلود , wrestling برندگان رویال رمبل, کنزالدراویش ,

تبلیغات


تبلیغات

تبلیغات
مطالب تصادفی

تبلیغات