تبلیغات

چگونه مقیم انگلیس شویمروحانی واقعی از نگاه بازیگر زن فاحشه فیلم های مستهجن + فیلم
روحانی واقعی از نگاه بازیگر زن فیلم های مستهجن + فیلم

آقای امجد! چی شده و چیکار کردی که بازیگر فیلم های اروتیک به حمایت از شما برخاسته و به احترام شما حاضر است کلاه از سر بردارد؟!
پس از انتشار سخنان شیخ محمود امجد، در مورد جاهلانه بودن حکم ارتداد در زمان کنونی و درمورد شاهین نجفی و توهین وی به مراجع تقلید؛ هنگامه افشار، مجری فاحشه و ملحد و ضداسلام شبکه پارس که قبل از انقلاب بازیگر فیلم های مستهجن و اروتیک بوده است و همواره در برنامه هایش به اسلام واحکام آن توهین میکند ، با تعریف و تمجید از سخنان امجد گفت:

«یک روحانی، یک آخوند باشرف پیدا شده که بر علیه حکم ارتداد اینها [مراجع معظم دینی] حکم ارتداد صادر کرده و گفته شرم کنید! بنده کلاه بر سر ندارم، اگر داشتم به احترام ایشان کلاهم را برمی داشتم چون روحانی واقعی یعنی این.»

برای مشاهده / دانلود ؛ به ادامه مطلب بروید

واقعاً باید از شیخ محمود امجد پرسید که چه شده سخنان وی اینگونه از سوی زنی که پیش از این از برهنه شدن گلشیفته فرهانی حمایت کرده است، حاضر شده به احترامش کلاه از سر برداشته و وی را روحانی واقعی بنامد؟!

تشکیک و زیر سوال بردن احکام قطعی اسلام و توهین به مراجع تقلید، کار امثال سروش،گنجی و دیگر روشنفکران غرب زده است؛ چرا آقای امجد با آنها هم نوا شده است؟!

نکته دیگر این مطلب است که آقای امجد اگر واقعا درصدد نقد این حکم بوده اند چرا علی رغم دسترسی به مراجع معظم تقلید، مطالب خود را در منبر و برای عموم مطرح کرده اند و موجب وهن جایگاه مرجعیت شده اند.

برای روشن تر شدن مواضع کسانی که به احترام وی کلاه از سر برمیدارند!!!! فیلم ذیل (کلیپ اوّل) را منتشر میکنیم:

دانلود تعریف هنگامه افشار مجری فاحشه شبکه پارس از شیخ امجد/8مگابایت

دانلود سخنان شیخ محمود امجد مقیم انگلیس درمورد فتوای ارتداد شاهین نجفی/18مگ

شما میتوانید کلیپ سخنان روحانی محمود امجد را به صورت آنلاین در ذیل ببینید:

[]

Upload center

313PERSON.MIHANBLOG.COM

نـظــر یـادت نــره

منبع : 313person[dot]mihanblog[dot]com[slash]post[slash]138

آخرالزّمان ضدّ صهیونیست دشمن , معبر صفر و یکی ها دانلود فیلم 313 , قصه های خواندنی ساده‎نویسی, نام فایل روشنگری pdf هویت کورد, rova همه چیز درباره آنفلوانزای , میعاد گاه, میعاد گاه مطالب آذر 1391,

تبلیغات


تبلیغات

تبلیغات
مطالب تصادفی

تبلیغات