تبلیغات

کاهش 50 دلاری طلاکاهش 30 هزار تومانی "قیمت سکه" در بازار
کاهش 50 دلاری قیمت طلا در بازارهای جهانی موجب پایین آمدن 30 هزار تومانی نرخ سکه در بازار تهران از دیروز بعدظهر 92.4.4 تا ظهر امروز چهارشنبه 5.4.92 شد.
محمد کشتی آرای رییس اتحادیه کشوری طلا جواهر و نقره ، با تایید این مطلب که قیمت طلا و سکه در بازار کشور به سمت ثبات حرکت می کند اظهار داشت: با کاهش 50 دلاری قیمت هر انس طلا در بازار های جهانی نرخ سکه نیز در بازار تهران 30 هزار تومان نسبت به روز گذشته کاهش یافت.

وی افزود: هم اکنون قیمت هر قطعه طرح جدید یک میلیون و70 هزار تومان و طرح قدیم یک میلیون و30 هزار تومان در بازار کشور می باشد.

وی با اشاره به اینکه هم اکنون قیمت هر انس طلا در بازار های جهانی یک هزار و 251 دلار است. اظهار داشت: نرخ هر قطعه نیم سکه 565 هزار تومان، ربع سکه 350 هزار تومان و هر گرم طلای 18 عیار، 100 هزار تومان می باشد.

رییس اتحادیه کشوری طلا جواهر و نقره با تایید نوسانات موجود در بازار طلا تصریح کرد: این نوسانات به خاطر پایین آمدن قیمت جهانی طلا و نیز نرخ ارز در کشور طبیعی است و نوید آن را می دهد که نرخ این فلز گرانبها در کشور به سمت ثبات حرکت می کند.منبع:www.yjc.ir

منبع : eth4you[dot]mihanblog[dot]com[slash]post[slash]194

ALL IN ONE کاهش 30 هزار تومانی قیمت , جستجوگر قیمت دلار در بازار آزاد, جوان امروز طلا بخریم یا نخریم , بازار طلا, ﮐﺴﺐ ﺩﺭﺁﻣﺪ ﻭ ﺛﺮﻭﺕ راه پول , همسنگران, جوان امروز قیمتهای ارز و طلا ,

تبلیغات


تبلیغات

تبلیغات
مطالب تصادفی

تبلیغات