تبلیغات

گیشه تالار وحدتکنسرت گروه موسیقی قشقایی "حاوا"

از دانشجویان و دوستان برای شرکت در کنسرت گروه موسیقی قشقایی پنجشنبه ،12 اسفند ساعت 20 (در پوستر ساعت 19 و در خبر ساعت 20 ذکر شده که می توانید با تماس با تالار وحدت زمان دقیق را جویا شوید) دعوت به عمل می آید. دوستانی که تمایل به شرکت دارند، اقدام به رزرو و یا خرید بلیط نمایند.

لینک اصلی خبر در سایت خانه موسیقی آمده که در اینجا نیز ارائه می گردد.

کنسرت گروه موسیقی قشقایی "حاوا" ،12 اسفند ساعت 20 در تالار وحدت تهران برگزار می شود. به گزارش سایت خانه موسیقی، کنسرت گروه "حاوا" در دو بخش و به سرپرستی پروین بهمنی و خوانندگی ابراهیم کهندل پور، روز پنجشنبه 12 اسفند در تالار وحدت برگزار می شود. در قسمت اول این کنسرت قطعاتی با عناوین یورغاهلی، تکنوازی سه تار، سلام، آواز بیستون، عاشق گلدی، آواز گرایلی، سفر دوشدو گرجستانا، تکنوازی نقاره، نم چه و در قسمت دوم آواز وطن گل بله، بوز داغ، بازرگان، آواز معصوم، ایلچی بیلر، اوچ درنالار، لای لای آفتاب، هانیه هلی، عروسی صنم و مارالا باخ اجرا می شود. در این کنسرت، پروین بهمنی(سرپرست و همخوان)، ابراهیم کهندل پور(خواننده)، شهرام صارمی(کمانچه و همخوان)، شعله ممتحن(بم تار و همخوان)، آرش عزیزی (تار و همخوان)، دامون شش بلوکی(نقاره و همخوان)، حسن جعفرتبار (نی)، آزیتا شش بلوکی(همخوان) و پیران درخشان(سه تار و همخوان) همکاری دارند.


مراکز فروش بلیط : خانه موسیقی (محصولات فرهنگی آوای خانه) 66576223


گیشه تالار وحدت 88727046

خرید اینترنتی:

www.sigozar.comمنبع : qashqaee[dot]blogfa[dot]com[slash]post-144[dot]aspx

دانشجویان , دوستدار احسان خواجه امیری, الکسا انجمن تحصيلکردگان لر, مطالب داغ از هنرمندان جهان , وب طرفداران احسان خواجه امیری , طرفدار احسان خواجه امیری از , اقای همه فن حریف pejman jamshidi توجه ,

تبلیغات


تبلیغات

تبلیغات
مطالب تصادفی

تبلیغات